Özel bilgilerinizi korumak bizim için çok önemli. Performance Designed Products LLC (“PDP”) tarafından sağlanan Afterglow Kurulum Uygulaması ürünlerinin, servislerinin ve yazılımlarının (toplu olarak, “Servisler”) kullanımı bu Gizlilik Politikasına tabidir. Servisleri kullanarak, bu politikada açıklanan veri uygulamaları ve Son Kullanıcı Lisans Anlaşmasını kabul etmiş olursunuz. Bu Gizlilik Politikasının herhangi bir bölümünü veya Son Kullanıcı Lisans Anlaşmasını kabul etmiyorsanız, Servislere erişmeyin ve/veya kullanmayın veya Servisleri kullanmayı bırakın.

İngilizce dilindeki Gizlilik Politikası, Performance Desinged Products LLC’nin Afterglow Kurulum Uygulaması Yazılımı için gizlilik politikası şartlarına ilişkin resmi ifadesidir. İngilizce Gizlilik Politikası ile başka bir dile tercümesi arasında tutarsızlık olması durumunda, İngilizce dil Gizlilik Politikası geçerli olacaktır.

A. Topladığımız bilgi türü:

PDP, kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri sizden toplamaz. PDP, Xbox konsolunuza veya kişisel bilgisayarınıza erişmekte olduğunuz veya kullandığınız konumu belirlemek ve toplamak gibi toplam müşteri verilerini ve kişisel olarak tanımlanamayan bilgileri toplamaktadır. PDP, servisler kullanıcıları için herhangi bir zamanda müşteri bilgilerini veya toplam müşteri verilerini silmek hakkını saklı tutar.

PDP ayni zamanda Xbox konsolunuzun ve/veya kişisel bilgisayarınızın IP adresi, erişim tarihi ve saatleri gibi donanım ve yazılımları ile prizmatik renk aydınlatması, titreşim güçleri, ses ayarı, çok fonksiyonlu tekerlek atamaları ve özel kullanıcıları profilleri gibi Xbox denetleyicinizin yapılandırma ayarlarıyla ilgili veriler ve bilgilerle ilgili bilgileri otomatik olarak toplar. Bu bilgiler, PDP tarafından, Servisleri sunmak ve işletmek, Servislerin kalitesini korumak ve servislerin kullanımı ile ilgili genel istatistikler sağlamak için kullanılmaktadır. PDP ayrıca, gelecekteki ürünlerin geliştirilmesi ve pazarlama, müşteri servisleri ve ilgili amaçlar için kullanıcı tercihleri ve ürün konfigürasyonuyla ilgili kişisel olmayan bilgileri ve verileri toplayabilir.

B. Sizin bilgilerinizi kullanmamız:

PDP, servisleri sunmak için kişisel olarak tanımlanamayan verileri ve bilgileri ve topladığı verileri toplar ve kullanır.

PDP, kişisel olarak tanımlanamayan verileri ve bilgileri müşterilerine üçüncü taraflara satmaz, kiralamaz veya lease olarak kiralamaz.  Kişisel olarak tanımlanamayan müşteri verileriniz ve bilgileriniz, servisleri değiştirme, güncelleme veya yükseltme amacıyla PDP’nin güvenilir bir üçüncü taraf tedarikçisine devredilebilir.

Buna ek olarak, PDP, bu verileri ve bilgileri, istatistiksel analiz yapmamıza, servisleri sunmamıza ve iyileştirmemize yardımcı olması için kullanabilir.

PDP, hangi servislerin en popüler olduğunu belirlemek için müşterilerimizin uygulamamızda ziyaret ettiği menüleri ve sayfaları izlemektedir. PDP, ayrıca bir kullanıcı servislere erişip erişmediğinde ve kullanıcının bir Xbox konsolu veya kişisel bilgisayarda servislere erişip erişmediği gibi oturum başına erişim sürelerini izler.  Bu veriler, davranışı, belirli bir konuyla ilgilendiklerini belirten kullanıcılara yönelik uyguladığımız Uygulamada özelleştirilmiş içerik ve reklam sunmak için kullanılabilir.

PDP, kullanıcı davranışına/ziyaretlerine ve Uygulamamızın kullanımına dayanarak kullanıcıların yeniden pazarlama kitlelerine tanıtmak veya reklamlar oluşturmak için izlemeyi kullanabilir.  PDP, bu kullanıcıları, kullanıcı tarafından yapılandırılmış ayarlara ve tercihlere, ilgi alanlarına ve coğrafi bölgelere dayanan özel reklamlarla hedefleyebilir. PDP, yalnızca, Google Analytics gibi üçüncü taraf tedarikçi takibi yoluyla verileri paylaşmaktadır. Kullanıcılara reklam gönderirsek ve ne zaman seçersek, Devre Dışı Bırak onay kutusunu tıklayarak devre dışı kalabilirsiniz ve uygulama tüm reklamları devre dışı bırakacaktır. PDP, üçüncü taraf ticari reklam platformları aracılığıyla kullanıcıları özel reklamlarla hedeflemek için kişisel olarak tanımlanamayan verileri ve bilgileri kullanabilir. PDP, müşteri adına kişisel olarak tanımlanamayan verileri ve bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşarak bizim adımıza servis (reklam) yapabilir.

PDP, müşteri tarafından kişisel olarak tanımlanamayan verilerin ve topladığımız diğer tüm müşteri bilgilerinin yasaya uymamız gerektiğini veya yasaya uygun olduğuna inandığımız zaman (yasal bir mahkeme celbi, emir veya mahkeme kararı) ifşa edebilir; bu gizlilik politikasını veya diğer politikalarımızı veya sözleşmelerimizi uygulamak; bize borçlu olan miktarları başlatmak, işleme koymak, fatura etmek ve toplamak; bizim veya kullanıcılarımızın haklarını, mülkiyetlerini veya güvenliğini korumak; kullanıcılarımızı kibirli, küfürlü veya yasadışı hizmetlerden koruma biçiminde korumak; veya herhangi bir kişinin ölüm veya ciddi fiziksel yaralanma tehlikesi içeren acil bir durumun müşteri verilerini ve bilgileri ifşa etmesini gerektirdiğini veya haklı gösterdiğini düşünürsek.

Kişisel olarak tanımlanamayan bilgileri ve verileri müşterilerimiz ve diğer müşteri bilgileri ile üçüncü şahıslara aktarabiliriz ve bu tür içerikler herhangi birleşme, satın alma, borç finansmanı, şirket varlıklarının satışı ve ayrıca iflas gibi durumlarda, üçüncü şahıslara PDP’nin iş varlıklarından biri olarak aktarılabilir. Böyle bir durumda, size bildirmeye çalışabiliriz, ancak böyle bir devreden çıkma hakkınız olmayabilir.

C. Bilgilerinizi güvence altına almak:

Kişisel bilgisayarınızın ve Xbox konsolunuzun parolaları da dahil olmak üzere hizmetlerimize erişmek için kullandığımız kullanıcı bilgilerine ve parolaya yetkisiz erişimi önlemekten ve bunlardan korunmaktan siz sorumlusunuz. Parolalarınızı herhangi bir üçüncü tarafa açıklamamayı kabul etmiş oluyorsunuz ve bu etkinliğe izin verilip verilmediğinize bakılmaksızın hesabınızı veya kullanıcı profilini kullanan herhangi bir etkinlikten siz sorumlusunuz. Lütfen hesabınızın yetkisiz kullanımını hemen PDP’ye haber verin.

PDP, müşterilerini kişisel olarak tanımlanamayan verileri ve bilgiyi yetkisiz erişime, kullanmaya veya ifşa etmeye karşı korur. Buna ek olarak, PDP, bilgisayar sunucularında sağladığınız bu tür veri ve bilgileri kontrollü, güvenli bir ortamda, korumalı formda yetkisiz erişime, kullanıma veya açıklama yapmaya karşı korur. Güvenliği çok ciddiye alıyoruz ve bilgilerinizin yetkisiz erişime karşı korunduğunu 100% kesin olarak garanti edemesek de, güvenlik önlemlerinin yeterli olduğuna ve güvenliği ihlal edip, kişisel olarak tanımlanamayan bilgilerinize erişip, yetkisiz kişilere yol açarsa size bilgilendireceğimizi garanti ederiz.

D. Gizlilik Politikası değişiklikleri:

PDP, bu gizlilik politikasının ve son kullanıcı lisans anlaşmasının hükümlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar ve her zaman başvurumuzun en güncel sürümü ile bir bağlantı yayınlayacağız. Bu değişiklikler yeni gizlilik politikasının ilan edildiği tarihte yürürlüğe girecek ve değişiklikler yayınlandığı tarih itibarıyla hizmetlerimizin tüm kullanıcılarına uygulanacaktır. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik veya güncelleme için bu gizlilik politikasını düzenle olarak gözden geçirmenizi öneririz. Bu gözden geçirilmiş gizlilik politikasının yürürlüğe girdiği tarih 10 Nisan, 2017dir.

E. PDP iletişim bilgileri:

PDP bu gizlilik politikasıyla ilgili yorumlarınızı memnuniyetle karşılıyor. Lütfen bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak aşağıdaki numaralarla PPD’nin Müşteri Hizmetleri Departmanıyla irtibata geçin veya Kuzey Amerika dışındaki müşteriler veya kişiler için http://support.pdp.com web sitesini ziyaret edin.

1-800-331-3844- Amerika Birleşik Devletleri
+442036957905- İngiltere
+35316917575- İrlanda
+494087408688-Almanya
+390294753553- İtalya
+31208080923- Hollanda
+34911982897-İspanya
+33184886234-Fransa 

Daha fazla bilgi edinmek ve servisleri yöneten tüm şartları, koşulları ve kısıtlamaları ve servislerinizi incelemek için lütfen son kullanıcı lisans anlaşmasını inceleyin.